Wypróbuj jedyne pieluszki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Extra soft 4+ MAXI+ 42 szt. / 9‑20 kg
12345
średnia ocen: 4.6 z 218 głosów

Dzięki sze­ro­kim i kolo­ro­wym rze­pom prze­wi­ja­nie staje się szyb­sze i łatwiej­sze, rów­nież przy ponow­nym zapię­ciu.
Ana­to­miczny kształt wkładu chłon­nego gwa­ran­tuje lep­sze dopa­so­wa­nie, szcze­gól­nie mię­dzy nóż­kami.
Miękka powłoczka z dodat­kiem eks­traktu z alo­esu.
Dopa­so­wują się do ciała rusza­ją­cego się dziecka dzieki ela­stycz­nym bocz­kom.
Chro­nią przed prze­cie­ka­niem przy nóż­kach nawet naj­bar­dziej ruchliwe dzieci.
Prze­wiewna i miękka powłoczka pomaga chro­nić skórę dziecka.
Kolo­rowe rysunki pobu­dzają kre­atyw­ność dziecka.

26.99zł/opak.

zł/opak.

Pieluszki Dada Extra soft 4+ MAXI to pieluszki dla dzieci o wadze 9–20 kg teraz z superchłonnymi kanalikami. Nowoczesna budowa wkładu chłonnego w pieluszkach pozwoliła zachować jego pojemność przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi i objętości – teraz pieluszka jest jeszcze bardziej wygodna, a elastyczne boczki i dodatkowe zabezpieczenia chronią pieluszkę przed przeciekaniem. Pieluszki z serii Extra Soft są delikatne dla skóry dziecka dzięki dodatkowi ekstraktu z aloesu i wygodne przy zakładaniu. Sprzedawane w paczkach po 42 sztuk.

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Extra soft 4+ MAXI+ 42 szt.

Używałam przy pierwszym dziecku. I po paru latach używam znowu przy bliźniakach. Jestem bardzo zadowolona jakością jak i cena. Polecam
Kupowałam dla pierwszego syna i kupuje teraz dla bliźniaków. Używam od paru lat i jestem zadowolona. Cena i jakość ok. Także polecam.:)
Kupuję od kilku lat Stosuję dla trzeciego dziecka .Cena super i jakość bardzo dobra....więc po co przepłacać?
Do pewnego czasu były super, ale od wypuszczenia serii fioletowej (Premium) , co chwilę mamy problem z przepuszczaniem pieluszek. Nie są już tak chłonne. Są cieńsze i nie takie sztywne co jest plusem, ale wolałbym aby były tak samo chłonne jak kiedyś.
Pieluszka działa w dzień ale w nocy córce było po prostu mokro! Całą noc się budziła! A miała tylko 10 kg! Nie wiem jak miałyby sobie poradzić większe dzieci...