Podcast stworzony z myślą o świadomych rodzicach

ZAPRASZA NA PODCAST

POZOSTAŁE ODCINKI
O podcaście
Prowadząca
Posłuchaj
Dada.pl

W Top 5 najczęściej śledzonych podcastów na Spotify w 2022*

* Podcast Dada znalazł się w TOP 5 podcastów dla 1189 fanów wg Spotify Wrapped.

W Top 5 naj-częściej śledzonych podcastów na Spotify w 2022*

Posłuchaj teraz odcinka specjalnego:

Zobacz też na:

Icon

ZAPRASZAMY NA PODCAST

Image

Odcinek specjalny

O świątecznej radości i wdzięczności

ImageImageImage
POSŁUCHAJ
ImageImageImageImage

Podcast stworzony z myślą o świadomych rodzicach

ZAPRASZA NA PODCAST

POZOSTAŁE ODCINKI
O podcaście
Prowadząca
Posłuchaj
Dada.pl

W Top 5 najczęściej śledzonych podcastów na Spotify w 2022*

* Podcast Dada znalazł się w TOP 5 podcastów dla 1189 fanów wg Spotify Wrapped.

W Top 5 naj-częściej śledzonych podcastów na Spotify w 2022*

Odcinek 8 | Rodzic samodzielny, nie samotny, czyli o wychowaniu w pojedynkę

Posłuchaj teraz odcinka specjalnego:

Goście: Olga Bołądź, Małgorzata Musiał

Zobacz też na:

Icon

ZAPRASZAMY NA PODCAST

Image

Odcinek specjalny

O świątecznej radości i wdzięczności

POSŁUCHAJ →

ImageImageImage
Image

Odcinek specjalny | O świątecznej radości i wdzięczności

W specjalnym odcinku naszego podcastu Katarzyna Stoparczyk rozmawia z najlepszymi ludźmi świata – czyli z dziećmi! Poruszamy temat Świąt i prezentów od św. Mikołaja, zastanawiamy się nad wdzięcznością, dzieleniem się i sprawianiem innym radości. Pytamy też naszych małych rozmówców, czym jest współczucie, kto go potrzebuje i rozważamy, czym jest miłość. Bo choć nasi goście mają niewiele lat, to spostrzeżeń już całkiem sporo! Posłuchajcie koniecznie!

Prowadząca:

Katarzyna Stoparczyk

Zobacz też na:

Icon
Image

ZAPRASZAMY NA PODCAST

ImageImageImageImageImage

O podcaście

Z naszymi gośćmi – ekspertami, specjalistami i doświadczonymi rodzicami rozmawiamy na najbardziej aktualne tematy, odpowiadamy na najtrudniejsze pytania i wspólnie szukamy sposobu na mądre i pełne miłości wychowanie maluszka. „Mamy na to sposób!” to wyjątkowa przestrzeń dla wszystkich, którzy nie boją się zadawać pytań i chcą jak najlepiej dla swoich dzieci.

Marka DADA zaprasza do słuchania nowego sezonu podcastu stworzonego z myślą o rodzicach i tym, co dla nich najważniejsze.

Prowadząca

PODCAST PROWADZI

Justyna Nagłowska

Dziennikarka, autorka i producentka popularnych podcastów o świadomym życiu. Mama trójki dzieci, kobieta, która nie boi się poruszać trudnych i niewygodnych tematów, miłośniczka psychologii i rozkładania emocji na czynniki pierwsze.

SEZON 2

SEZON 1

NOWE ODCINKI

Posłuchaj sezonu 2

Odcinek 8 | Rodzic samodzielny, nie samotny, czyli o wychowaniu w pojedynkę

Niewielu rodziców świadomie wybiera wychowanie dziecka w pojedynkę – na życiowe scenariusze nie zawsze mamy wpływ. Tam, gdzie jest tylko mama/tata z pewnością jest inaczej – czasem trudniej, bardziej wymagająco, ale wciąż z miłością i bliskością. Wraz z aktorką Olgą Bołądź oraz psycholożką Małgorzatą Musiał rozmawiamy o tym, czy każdy w otoczeniu samodzielnego rodzica to rozumie. A może wciąż zdarzają się komentarze i niesprawiedliwe oceny? Czy relacja dziecko – samodzielny rodzic jest inna, bliższa? I jak reagować na pytania malucha o nieobecnego rodzica? Posłuchaj rozmowy, którą z naszymi gościniami przeprowadziła Justyna Nagłowska.

Goście

 • Olga Bołądź

aktorka filmowa i teatralna, reżyserka, mama. Przedstawia się następująco: „szczęśliwy człowiek, idealistka i romantyczka do bólu”. Jest współzałożycielką Fundacji Gerlsy, która wspiera solidarność kobiet.

pedagożka, mediatorka, autorka bloga “Dobra Relacja”. Na co dzień pracuje z dorosłymi, którzy chcą lepiej rozumieć dzieci, ale i samych siebie. Prowadzi kursy online, warsztaty dotyczące relacji i udziela indywidualnych konsultacji rodzicielskich

 • Małgorzata Musiał

Zobacz też na:

Icon

Odcinek 7 | Kocham się z tobą kłócić, czyli jak to jest z rodzeństwem

Relacje między rodzeństwem – temat rzeka! Zdarza się, że dzieciaki skaczą sobie do oczu i kłócą niemal o wszystko, by za chwilę pokazać, że za brata lub siostrę oddałyby nawet własne życie. Tym razem do rozmowy zaprosiliśmy: Annę Czartorysko-Niemczycką – aktorkę oraz Martę Cieślę – psycholożkę. Zastanawiamy się m.in. czy pod płaszczykiem docinek, ironii i złośliwości może drzemać wielka sympatia, poczucie bliskości i lojalności? Może, ale nie musi. Co o tym decyduje? Jak wzmacniać relację między rodzeństwem i na ile w nią ingerować? A może lepiej ma jedynak? Posłuchajcie rozmowy, którą przeprowadziła Justyna Nagłowska.

Goście

 • Anna Czartoryska-Niemczycka

aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka, szczęśliwa żona i mama. Jej autorska płyta Euforia/Panika ukazała się w 2020 roku. Jest ambasadorką Stowarzyszenia „Piękne Anioły” oraz Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom.

psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, mama. Wspiera dzieci, nastolatki oraz dorosłych w radzeniu sobie z lękiem,depresją, zaburzeniami odżywiania, a także w minimalizowaniu wyzwańzwiązanych z ADHD czy spektrum autyzmu. Równocześnie pomaga rodzicom w rozwoju kompetencji wychowawczych i towarzyszy im w zmianach w procesie psychoterapii. Prowadzi konto edukacyjne na Instagramie: marta.ciesla_esperi.

 • Marta Cieśla

Zobacz też na:

Icon

Odcinek 6 | Odpowiedni czas na dziecko – czyli jaki?

Bez względu na naszą decyzję o tym, kiedy zajedziemy w ciążę, jedno jest pewne – otoczenie będzie mieć na ten temat opinię i głośno ją wyrazi! Zbyt wcześnie – źle, zbyt późno – też źle. O swoich doświadczeniach opowiadają nam: aktorka – Anna Dereszowska oraz Sylwia Przybysz – piosenkarka. Czy istnieje najlepszy, jedyny słuszny wiek do rodzenia dzieci? Jakie są cienie i blaski wczesnego/późnego rodzicielstwa i czym różni się wychowanie dziecka w wieku 20 i 40+ lat? Nasze gościnie niezmiennie przepytuje Justyna Nagłowska.

Goście

 • Sylwia Przybysz

piosenkarka, twórczyni internetowa i mama. Wydała 3 solowe albumy muzyczne i 2 w duecie z Verbą. Na Instagramie, gdzie dzieli się swoim codziennym życiem rodzinnym, obserwuje ją 2 mln osób.

aktorka filmowa, serialowa i teatralna, wokalistka, głos wielu audiobooków i dubbingów. Mama. O swoim doświadczeniu bycia mamą mówi: „Macierzyństwo jest najwspanialszym doświadczeniem, jakie mnie spotkało w życiu.”

 • Anna Dereszowska

Odcinek 5 | Maluszek dorasta, czyli „pożegnania”, z którymi mierzy się dziecko

Jak ono szybko rośnie! Jeszcze niedawno było takie malutkie, a teraz... Teraz nie nosi już pieluszki, nie chce smoczka, od mleka mamy woli inne smakołyki, a ukochany dawniej kocyk leży w kącie. W tym odcinku wraz z aktorką Katarzyną Glinką oraz psycholożką Marleną Bronhard-Puchała mierzymy się z tym, żedzieciństwo to nie tylko mnogość pierwszych razów, ale też wielość pożegnań, przed którymi staje dziecko i, nie ma co ukrywać, również jego rodzice. Zastanawiamy się, jak poradzić sobie z tym, że maluszek dorasta, rozwija się i staje coraz bardziej samodzielny. Jakie emocje wywołuje to w rodzicach? Posłuchajcie rozmowy, którą z naszymi gościniami przeprowadziła Justyna Nagłowska.

Goście

 • Katarzyna Glinka

aktorka telewizyjna i filmowa, mama. Na Instagramie dzieli się swoją codziennością, aktywnymi formami spędzania czasu czy przygotowania do nowych ról. Porusza również tematy samorozwoju, aktywności kobiet oraz samoświadomości. W 2010 roku zajęła 51 miejsce w rankingu Forbes na 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu.

psycholożka dziecięca i pedagożka, autorka profilu @psychologove, gdzie dzieli się wiedzą, wspiera w budowaniu empatycznych relacji i pomaga lepiej zrozumieć dzieci.

 • Marlena Bronhard-Puchała

Odcinek 4 | (Nie)łatwe tematy dla mamy i taty

Jeśli ktoś myśli, że rozmowy rodziców z dziećmi to prosta sprawa, nigdy nie był bardziej w błędzie. Dlatego do rozmowy zaprosiliśmy ekspertki: Karolinę Tuchalską-Siermińską oraz Roksanę Benedykciuk. Pandemia, wojna, kryzys klimatyczny, kryzys migracyjny, choroby, śmierć – żyjemy w czasach, gdy te tematy poruszane są często i głośno, a nasze dzieci prędzej czy później o nich usłyszą i zaczną zadawać pytania. Jak poruszać te sprawy przy dzieciach? Jak się do nich przygotować? Czy dla nich są to „trudne tematy”, czy po prostu rzeczywistość? Wraz z psycholożkami odpowiedzi szuka prowadząca – Justyna Nagłowska.

Goście

 • Karolina Tuchalska-Siermińska

psycholożka, psychotraumatolog, fizjoterapeutka, autorka książek, edukatorkai wykładowczyni, mama.

psycholożka dziecięca.

 • Roksana Benedykciuk

Odcinek 3 | Ziemniaki zjedz, mięso zostaw, czyli wege rodzina

W kwestiach żywieniowych jesteśmy coraz bardziej elastyczni i częściej rezygnujemy z mięsa na rzecz potraw wege. Rosną też całe pokolenia dzieci, które wychowywane są w duchu wegetarianizmu lub weganizmu. Z naszymi gościnami: aktorką Moniką Mrozowską oraz dietetyczką i autorką książek - Katarzyną Błażejewską-Stuhr rozmawiamy m.in. o tym, jak od strony zdrowotnej wygląda dieta wegeteriańska lub wegańska mamy karmiącej, malucha i starszaka? Czy wymaga ona specjalnego podejścia i konsultacji z lekarzami? Czy „bezmięsne dziecko” coś traci i tęskni za kotletem? I jak reagować na komentarze ludzi z otoczenia, dla których bycie wege to fanaberia? Weryfikujemy fakty i mity.

Goście

 • Monika Mrozowska

aktorka, autorka książek kulinarnych, mama. Obecnie pracuje nad kolejną książką kulinarną, kocha jogę.

dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka, wykładowczyni dietetyki pediatrycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, współzałożycielka fundacji „Kobiety bez diety” i mama. Autorka wielu książek, w tym także dotyczących zdrowego odżywiania dzieci. Aktywnie prowadzi bloga oraz swój profil na Instagramie.

 • Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Odcinek 2 | Samotna jak matka, czyli zmiana, o której się nie mówi

Kiedy partner wraca do pracy, a rodzina i przyjaciele są już po pierwszych zachwytach, młoda mama zostaje nagle sama z maluszkiem, który wymaga opieki i czułości. O tym, że to wyjątkowy czas, który bywa też bardzo samotnym przeżyciem, rozmawiamy z aktorkami: Aleksandrą Domańską oraz Marią Konarowską. Jak radzić sobie z tą samotnością i poczuciem wyizolowania? Jak pomóc partnerowi, bliskim w zrozumieniu tych emocji? Zapraszamy do wysłuchania dyskusji, którą poprowadziła Justyna Nagłowska.

Goście

 • Aleksandra Domańska

aktorka, mama, przedstawia się następująco: „Artystka serca. Kobieta poszukująca, próbująca, doświadczająca ,popełniająca błędy”. W mediach społecznościowych porusza tematy akceptacji, świadomości, miłości do samej siebie.

aktorka, prezenterka, twórczyni internetowa, mama. W swojej działalności podkreśla,że nie istnieje perfekcyjny wzór postępowania w momencie, kiedy zostaje się rodzicem. Wierzy, że w rodzicielstwie podstawą jest obecność i uważność.

 • Maria Konarowska

Odcinek 1 | Tata 2.0, czyli nowe wyzwania ojcostwa

Poprzednie pokolenia ojców były mniej zaangażowane w wychowanie dzieci. Występowali oni w roli straszaka albo ostatecznego sędziego, często byli nieobecni fizycznie – bo praca – lub emocjonalnie – bo mężczyźnie nie wypada. Dzisiaj na szczęście się to zmienia, o czym rozmawiamy z Łukaszem Dominiakiem, twórcą profilu @whos your daddy oraz Jankiem Dąbrowskim – youtuberem i młodym tatą. Zastanawiamy się, jakie nowe wyzwania niesie współczesne tacierzyństwo. Czy teraz jest trudniej niż kiedyś? Odpowiedzi wraz z naszymi gośćmi szuka prowadząca – Justyna Nagłowska.

Goście

• Łukasz Dominiak:

rekruter, z wykształcenia psycholog, miłośnik muzyki i piłki nożnej. Szerszej publiczności znany jako twórca profilu @whos your daddy, gdzie opowiada o tacierzyństwie z przymrużeniem oka.

• Jan Dąbrowski:

youtuber, prezenter telewizyjny i radiowy, aktor dubbingowy, autor książki „Takie tam”.

Posłuchaj sezonu 1

Odcinek 8 | Daj buziaka! Czyli o prawie dzieci do stawiania granic

Przytulanie i rozdawanie buziaków nie jest obowiązkiem dzieci – a jednak wielu dorosłych wydaje się mieć na ten temat odmienne zdanie. Jak nauczyć dzieci mądrego wyznaczania zasad, zwłaszcza tych dotyczących cielesności oraz mówienia o swoich uczuciach i potrzebach? Jak rozmawiać z dziadkiem, ciocią czy babcią, którzy czują się urażeni asertywnością dziecka? Między innymi o tym rozmawiamy z naszymi gościniami i sprawdzamy, jak współcześnie zmienia się nasze podejście do dziecięcych granic.

Goście

• Dagmara Hicks:

autorka bloga Cała Reszta. Mama trojaczków.

• Aleksandra Sileńska:

psycholożka dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzi bloga „dla spełnionych mam”, a na Instagramie jest znana jako @mama_terapeutka.

Odcinek 7 | Depresja poporodowa

Postpartum blues, baby blues, depresja poporodowa – dobrze znamy te pojęcia, ale wciąż to tematy tabu, o których zamiast otwarcie rozmawiać, wolimy milczeć. Jak zachowuje się młoda mama z depresją poporodową? Czy depresja oznacza brak miłości do dziecka? Jak ta trudna sytuacja wpływa na maluszka, partnera oraz innych członków rodziny? Rozmawiamy szczerze i bez ubarwiania rzeczywistości, szukamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a nasze gościnie dzielą się swoimi osobistymi przeżyciami.

Goście

• Magdalena Kocoń-Różycka:

jest psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutą. Pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie pomaga kobietom w okresie okołoporodowym.

• Edyta Pazura:

influencerka, mama 3 dzieci i założycielka marki Sky&Co. Na Instagramie dzieli swoją codziennością, a także odważnie zabiera głos w sprawach związanych z macierzyństwem.

Odcinek 6 | Mama wraca do pracy

Godzenie pracy zawodowej z wychowaniem dziecka wydaje się czymś wręcz oczywistym i nieskomplikowanym – i być może w teorii tak właśnie jest! Ale jak wygląda rzeczywistość? Z czym mierzy się rodzic wracający do pracy po „urlopie”? Co słyszy od swoich bliskich, pracodawcy, współpracowników, a nawet zupełnie obcych osób? Czy work-life balance to idea możliwa do zrealizowania? Pytamy, rozmawiamy i sprawdzamy, jaki mają na to sposób nasze gościnie – ekspertki i doświadczone mamy.

Goście

• Katarzyna Łodygowska:

prawniczka specjalizująca się w prawie pracy. Prowadzi doradztwo prawne dla kobiet w ciąży i matek powracających na rynek pracy po okresie urlopów związanych z macierzyństwem. Znana jako @matka_prawnik.

• Zuzanna Sielicka-Kalczyńska:

jedna z założycielek marki Whisbear – Szumiących Przytulanek, które codziennie pomagają spokojnie zasnąć tysiącom maluchów, mama czwórki dzieci.

Odcinek 5 | Wszystko na pokaz? Czym jest sharenting i oversharenting?

Aż 40% rodziców dzieli się w internecie zdjęciami i filmami, na których są ich dzieci. Jedni porównują to do albumu wspomnień, dla innych to po prostu okazja do tysięcy lajków, a może i kontraktów reklamowych. Jak sharenting (share – dzielić się i parenting – rodzicielstwo) wpływa na dzieci i czy w przyszłości mogą mieć do rodziców pretensje? Czy przed wrzuceniem zdjęcia do sieci zastanawiamy się, jak może ono zostać wykorzystane? Nasze gościnie przyglądają się zjawisku sharentingu i szukają odpowiedzi na wszystkie trudne pytania.

Goście

• Joanna Okuniewska:

Królowa polskiej sceny podcastowej. Jej "Ja i moje przyjaciółki idiotki"; podbiły i ukoiły miliony (złamanych) serc, a "Tu Okuniewska"; to świadectwo normalności, której w dzisiejszych czasach tak bardzo pragniemy.

W 2020 roku została mamą Helenki.

• Aga Rogala:

Pedagożka przedszkolna i wczesnoszkolna, certyfikowana przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Prowadzi swój kanał na YouTube oraz podcast.

Odcinek 4 | A Marcinek już to potrafi... czyli o rodzicielskiej rywalizacji

Rodzicielska rywalizacja potrafi zacząć się już w żłobku. Zawsze znajdzie się ten jeden znajomy rodzic, którego pociecha ma niezrównane talenty i umiejętności – a przynajmniej tak jest w opowieściach. Skąd bierze się ta potrzeba rodzicielskiej rywalizacji? Czy to metoda na udowodnienie wszystkim, że jest się dobrym rodzicem, czy wina lęków, że nasze dziecko nie jest „dość dobre”? Jak nie dać się zapędzić w pułapkę wyścigu o lepiej, więcej, bardziej? Podpowiadamy i dzielimy się wskazówkami!

Goście

• Monika Mrozowska:

Mama 4 dzieci, influencerka, autorka książek i e-booków kulinarnych. Prowadzi swój własny biznes.

• Marcin Matych:

Psychoterapeuta, lekarz medycyny, doradca psychospołeczny. W Internecie znany jako Doktor Nerwica.

Odcinek 3 | Mamoza, czyli mama potrzebna non stop

Mama 24 godziny na dobę, zawsze z maluchem przy boku – i to nie z wyboru, ale z powodu kryzysu przywiązaniowego dziecka. I choć miłość do maluszka jest ogromna, to sytuacja ta może przytłaczać! Czy mama ma prawo powiedzieć„dość”, pokrzyczeć w poduszkę lub uwolnić emocje wraz ze łzami? A co z tatą, który jest odrzucany przez dziecko i nawet on nie potrafi zastąpić mamy? Jak zadbać w tym czasie o wzajemną bliskość i zrozumienie? Na temat mamozy swoimi spostrzeżeniami i radami wymieniają się nasze gościnie.

Goście

• Natalia Klimas:

Aktorka, influencerka, mama dwóch córeczek - Zuzi i Hani. Na swoim koncie Instagramowym dzieli się pozytywną energią oraz swoją macierzyńską przygodą.

• Aleksandra Mazurek:

Psycholożka. Specjalizuje się w psychologii rozwojowej i komunikacji w rodzinie. Jest autorką e-booków, kursów online i współtwórczynią audio bajek z poradami psychologicznymi.

Odcinek 2 | Śpij kochanie, czyli o roli snu w życiu dziecka

Nie można wyspać się na zapas, choć wielu rodziców dałoby dużo za taką możliwość. Od przyjścia na świat maluszka z pewnością usłyszeli niejedną poradę na temat jego snu – kiedy kłaść, jak układać w łóżeczku, co robić, a czego unikać. Jak naprawdę wygląda spanie (a często nawet niespanie) dzieci? Z jakimi trudnościami mierzą się rodzice? Słuchajcie uważnie i sprawdźcie, jakie sposoby na dobry sen malucha mają nasi goście - Joana Paruban z Instytutu Matki i Dziecka oraz Małgorzata Makowska - akredytowana konsultantka snu.

Goście

• Joanna Paruban:

Psycholożka, pedagogżka oraz specjalista psychoonkologii. Od prawie 20 lat pracuje Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży, w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Prowadzi konsultacje psychologiczne z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

• Małgorzata Makowska:

Jest akredytowaną profesjonalną konsultantką snu dziecka. Posiada akredytację renomowanych międzynarodowych stowarzyszeń konsultantów snu – International Association of Child Sleep Consultants oraz Association of Professional Sleep Consultants. Współzałożycielka firmy Sleep Concept, w którym od 2015 roku udziela indywidualnych porad rodzicom z całego świata.

Odcinek 1 | Eko od kołyski, czyli o wychowaniu z troską o naturę

Czy trudno jest wychować dziecko w duchu eko? Jak my, dorośli, możemy dawać maluchom dobry przykład oraz czy metoda małych kroków jeśli chodzi o zmianę nawyków to dobra metoda? Zagłębiamy się w temat i wraz z naszymi gościniami: ekoedukatorką Kasią Wągrowską (@kasia_ograniczamsie) oraz Sylwią Majcher – autorką książek o tematyce zero waste (@sylwia_majcher_eko) dzielimy naszymi sposobami na ekowychowanie!

Goście

• Kasia Wągrowska:

Ekoedukatorka, która w prosty sposób pokazuje, jak cała rodzina może żyć w duchu zerowaste. Działa głównie na Instagramie – jej konto kasia_ograniczamsie obserwuje ponad 48 tysięcy fanów!

• Sylwia Majcher:

Edukatorka ekologiczna, autorka książek o tematyce zero waste oraz świadomym gotowaniu. Prowadzi bloga z kulinarnymi przepisami, a jej profil

na Instagramie sylwia_majcher_eko zgromadził już ponad 35 tys. obserwujących

Odcinek 2

Godzenie pracy zawodowej z wychowaniem dziecka wydaje się czymś wręcz oczywistym i nieskomplikowanym – i być może w teorii tak właśnie jest! Ale jak wygląda rzeczywistość? Z czym mierzy się rodzic wracający do pracy po „urlopie”? Co słyszy od swoich bliskich, pracodawcy, a nawet zupełnie obcych osób? Czy work-life balance to idea możliwa do zrealizowania? Pytamy, rozmawiamy i sprawdzamy, jaki mają na to sposób nasi goście.

Goście

• Katarzyna Łodygowska

Prawniczka specjalizująca się w prawie pracy. Prowadzi doradztwo prawne dla kobiet w ciąży i matek powracających na rynek pracy po okresie urlopów związanych z macierzyństwem.

• Zuzanna Sielicka-Kalczyńska

Jedna z założycielek wyjątkowej marki Whisbear – wyjątkowych Szumiących Przytulanek, które codziennie pomagają spokojnie zasnąć tysiącom dzieci.

Odcinek 3

Godzenie pracy zawodowej z wychowaniem dziecka wydaje się czymś wręcz oczywistym i nieskomplikowanym – i być może w teorii tak właśnie jest! Ale jak wygląda rzeczywistość? Z czym mierzy się rodzic wracający do pracy po „urlopie”? Co słyszy od swoich bliskich, pracodawcy, a nawet zupełnie obcych osób? Czy work-life balance to idea możliwa do zrealizowania? Pytamy, rozmawiamy i sprawdzamy, jaki mają na to sposób nasi goście.

Goście

• Katarzyna Łodygowska

Prawniczka specjalizująca się w prawie pracy. Prowadzi doradztwo prawne dla kobiet w ciąży i matek powracających na rynek pracy po okresie urlopów związanych z macierzyństwem.

• Zuzanna Sielicka-Kalczyńska

Jedna z założycielek wyjątkowej marki Whisbear – wyjątkowych Szumiących Przytulanek, które codziennie pomagają spokojnie zasnąć tysiącom dzieci.

Kolejny odcinek już za dwa tygodnie!

Odcinek 2

Godzenie pracy zawodowej z wychowaniem dziecka wydaje się czymś wręcz oczywistym i nieskomplikowanym – i być może w teorii tak właśnie jest! Ale jak wygląda rzeczywistość? Z czym mierzy się rodzic wracający do pracy po „urlopie”? Co słyszy od swoich bliskich, pracodawcy, a nawet zupełnie obcych osób? Czy work-life balance to idea możliwa do zrealizowania? Pytamy, rozmawiamy i sprawdzamy, jaki mają na to sposób nasi goście.

Goście

• Katarzyna Łodygowska

Prawniczka specjalizująca się w prawie pracy. Prowadzi doradztwo prawne dla kobiet w ciąży i matek powracających na rynek pracy po okresie urlopów związanych z macierzyństwem.

• Zuzanna Sielicka-Kalczyńska

Jedna z założycielek wyjątkowej marki Whisbear – wyjątkowych Szumiących Przytulanek, które codziennie pomagają spokojnie zasnąć tysiącom dzieci.

Słuchaj nas na:

Dada 2016-2023 © Treść serwisu prawnie chroniona

Copyright 2022 Jeronimo Martins Polska S.A.