Wypróbuj jedyne pieluchomajtki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Extra Care Pants 4 MAXI / 8‑15 kg
12345
średnia ocen: 4.6 z 28 głosów

Pieluchomajtki Dada Extra Care Pants 4 MAXI przeznaczone są dla dzieci o wadze 8-15kg. To jedyne pantsy Dada z innowacyjną technologią SeconDRY, która niezwykle szybko dystrybuuje wilgoć do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka i zapewniając jej natychmiastową suchość. Pieluchomajtki są niezwykle miękkie, elastyczne i łatwe do założenia i zdejmowania, pomagając Ci przyzwyczaić dziecko do bielizny i ułatwiając zarówno przewijanie, jak i naukę korzystania z nocnika.

Pantsy wyprodukowane są bez użycia chloru cząsteczkowego ani substancji zapachowych, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznej skóry. Nie zaburzają równowagi mikrobiologicznej skóry oraz wspierają naturalną mikroflorę skóry dzieci i niemowląt.

Dada to jedyne pieluchomajtki w Polsce powstałe we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka.

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Extra Care Pants 4 MAXI

Elastyczne i cienkie ❤️
Bardzo dobre polecam
Pieluszki data są świetne
Państwu Dada wypadają mniejsze niż zwykle pieluszki dada Extra care bądź pieluszki majteczkowe innych producentów. Pomysł bardzo fajny ale cześć przykrywająca pośladki dziecka jest stosunkowo wąska i podczas zabawy lub snu zsuwają się i stają się mniej szczelne, Moja ogólna ocena jest taka ze pomysł bardzo na tak ale do poprawki. Przeważnie to zwykle pieluszki wypadają mniejsze niż pantsy.
Super polecam