Wypróbuj jedyne pieluchomajtki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Extra Care Pants 4 MAXI / 8‑15 kg
12345
średnia ocen: 4.9 z 44 głosówPieluchomajtki Dada Extra Care Pants 4 MAXI przeznaczone są dla dzieci o wadze 8-15kg. To jedyne pantsy Dada z innowacyjną technologią SeconDRY, która niezwykle szybko dystrybuuje wilgoć do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka i zapewniając jej natychmiastową suchość. Pieluchomajtki są niezwykle miękkie, elastyczne i łatwe do założenia i zdejmowania, pomagając Ci przyzwyczaić dziecko do bielizny i ułatwiając zarówno przewijanie, jak i naukę korzystania z nocnika. Pantsy wyprodukowane są bez użycia chloru cząsteczkowego ani substancji zapachowych, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznej skóry. Nie zaburzają równowagi mikrobiologicznej skóry oraz wspierają naturalną mikroflorę skóry dzieci i niemowląt. Dada to jedyne pieluchomajtki w Polsce powstałe we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka.

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Extra Care Pants 4 MAXI

Super cienkie duża swoboda ruchów idealne
Super chłonne!polecam
Jestem bardzo zadowolona z pieluchomajtek Dada! Są wybawieniem przy ruchliwym maluchu, jeżeli chodzi o zmianę pieluchy! 😊
Witam pieluchy są takie jak je opisano .
Na początku miałam wiele obiekcji, ponieważ każdy uważa, że zwykle tradycyjne pampersy najlepsze. Jednak denerwowało mnie to, że się marszczą, podwijają i dziecko próbuje je zdjąć. Dada pants zaskoczyły mnie. Cieniutkie, ultra chłonne, a na dodatek świetnie dopasowane i dziecko może w nich się bawić. A ja jako mama wiem, że podjęłam świetna decyzję.