Wypróbuj jedyne pieluchomajtki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Extra Care Pants 4 MAXI / 8‑15 kg
12345
średnia ocen: 4.8 z 71 głosów

logo epozytywna

Nowe, ulepszone pieluchomajtki Dada Extra Care Pants 4 MAXI przeznaczone są dla dzieci o wadze 8-15kg.

Dada Pantsy z pomocą innowacyjnej technologii SeconDRY niezwykle szybko dystrybuują wilgoć do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka i zapewniając jej natychmiastową suchość – teraz jeszcze lepsze dzięki 10% większemu wkładowi chłonnemu, 20% szerszym pieluchomajtkom oraz ulepszone falbanki zapewniają jeszcze lepszy komfort oraz ochronę przeciw wyciekaniu w każdej pozycji. Nowe Dada Pants to 3 razy lepszy komfort noszenia i ochrona przed przeciekaniem.

Pieluchomajtki są niezwykle miękkie, elastyczne i łatwe do założenia i zdejmowania, pomagając Ci przyzwyczaić dziecko do bielizny i ułatwiając zarówno przewijanie, jak i naukę korzystania z nocnika. Dada Pantsy wyprodukowane są bez użycia chloru cząsteczkowego ani substancji zapachowych, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznej skóry. Nie zaburzają równowagi mikrobiologicznej skóry oraz wspierają naturalną mikroflorę skóry dzieci i niemowląt.

Dada to jedyne pieluchomajtki w Polsce powstałe we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka.

Udoskonalone pantsy to 3 razy lepszy komfort noszenia i ochrona przed przeciekaniem w każdej pozycji dzięki 10% większemu wkładowi chłonnemu, 20% szerszym pieluchomajtkom oraz ulepszonym falbankom. Dada Pants posiadają Identyfikator wilgotności, który podpowiada, kiedy zmienić pieluchomajtki.

100% rodziców i ich dzieci, którzy przetestowali* Dada Extra Care Pants uważają, że pieluchomajtki są miękkie, przewiewne i idealne dla ruchliwych maluszków, a aż 97% przyznaje, że zapewniają one doskonałą suchość i ochronę przed przeciekaniem.

*Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie mamotoja.pl na grupie 92 kobiet w czerwcu 202 r.

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Extra Care Pants 4 MAXI

Córcia używa pantsów numer 4 od kiedy zaczęła raczkować, więc używamy już prawie 3 miesiące. Nie mogę narzekać, są chłonne, dużo wytrzymują bo nawet całą noc i każdą kupkę. Jedynie co to faktycznie czasem się rozrywają na boku i jest po pieluszce. Z kolei syn używał 5 i nie wiem czy była taka ciężką partia czy wada to jest tych pampersów ale przy każdym sikaniu z pieluszki wylatywał ten wkład chłonny, niestety syn dostał uczulenie na to co się wysypywało z środka i musieliśmy odejść od nich. Na noc też u niego się nie sprawdzały, syn śpi po 10h i najwidoczniej aż tyle nie utrzymują
Nie polecam
Niestety ale przy kupionych 2 paczkach połowa niestety jeszcze przed użyciem wylądowała w koszu . Rozrywały się na 1 boku trefna partia ?? Pieniądze wyrzucone w bloto
Rewelacja!
Dla mnie niezawodne.