Wypróbuj jedyne pieluchomajtki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Extra Care Pants 7 XXL / 18+ kg

Dada Extra Care Pants 7 XXL

32

99zł/opak.
Kup online miesięczny zapas
logo epozytywna

Nowy rozmiar pieluchomajtek Dada Extra Care Pants 7 XXL przeznaczony jest dla dzieci o wadze 18+ kg.
Dada Pantsy z pomocą innowacyjnej technologii SeconDRY niezwykle szybko dystrybuują wilgoć do wnętrza pieluszki, trzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka i zapewniając jej natychmiastową suchość – teraz jeszcze lepsze dzięki 10% większemu wkładowi chłonnemu, 20% szerszym pieluchomajtkom oraz ulepszone falbanki zapewniają jeszcze lepszy komfort oraz ochronę przeciw wyciekaniu w każdej pozycji. Nowe Dada Pants to 3 razy lepszy komfort noszenia i ochrona przed przeciekaniem.

Pieluchomajtki są niezwykle miękkie, elastyczne i łatwe do założenia i zdejmowania, pomagając Ci przyzwyczaić dziecko do bielizny i ułatwiając zarówno przewijanie, jak i naukę korzystania z nocnika. Dada Pantsy wyprodukowane są bez użycia chloru cząsteczkowego ani substancji zapachowych, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznej skóry.
Nie zaburzają równowagi mikrobiologicznej skóry oraz wspierają naturalną mikroflorę skóry dzieci i niemowląt.

Dada to jedyne pieluchomajtki w Polsce powstałe we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka.

Udoskonalone pantsy to 3 razy lepszy komfort noszenia i ochrona przed przeciekaniem w każdej pozycji dzięki 10% większemu wkładowi chłonnemu, 20% szerszym pieluchomajtkom oraz ulepszonym falbankom. Dada Pants posiadają Identyfikator wilgotności, który podpowiada, kiedy zmienić pieluchomajtki.

100% rodziców i ich dzieci, którzy przetestowali* Dada Extra Care Pants uważają, że pieluchomajtki są miękkie, przewiewne i idealne dla ruchliwych maluszków, a aż 97% przyznaje, że zapewniają one doskonałą suchość i ochronę przed przeciekaniem.

Dodatkowo nasze pieluszki Dada Pants zostały jednym z laureatów konkursu HIT Najlepsze dla dziecka 2023, organizowanego przez portal Mamo, To Ja w kategorii „Najlepsze pieluchomajtki”. **

* Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie mamotoja.pl na grupie 92 kobiet w czerwcu 2022 r.

** POZNAJ NAJLEPSZE PRODUKTY DLA DZIECI! Oto zwycięzcy konkursu Mamo, To Ja HIT Najlepsze dla dziecka 2023