Wypróbuj jedyne pieluszki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Extra soft 4 MAXI 46 szt. / 7‑18 kg
12345
średnia ocen: 4.7 z 343 głosów

Dzięki sze­ro­kim i kolo­ro­wym rze­pom prze­wi­ja­nie staje się szyb­sze i łatwiej­sze, rów­nież przy ponow­nym zapię­ciu.
Ana­to­miczny kształt wkładu chłon­nego gwa­ran­tuje lep­sze dopa­so­wa­nie, szcze­gól­nie mię­dzy nóż­kami.
Miękka powłoczka z dodat­kiem eks­traktu z alo­esu.
Dopa­so­wują się do ciała rusza­ją­cego się dziecka dzieki ela­stycz­nym bocz­kom.
Chro­nią przed prze­cie­ka­niem przy nóż­kach nawet naj­bar­dziej ruchliwe dzieci.
Prze­wiewna i miękka powłoczka pomaga chro­nić skórę dziecka.
Kolo­rowe rysunki pobu­dzają kre­atyw­ność dziecka.

26.99zł/opak.

zł/opak.

Pieluszki Dada Extra soft 4 MAXI dla maluchów o wadze między 7–18 kg teraz z superchłonnymi kanalikami. Niezwykle elastyczne i łatwo dopasowujące się do ruchów nawet najbardziej dynamicznego dziecka, są jednocześnie niezwykle chłonne, zapewniając ochronę do 12 godzin. Delikatna skóra maluszka zachowuje zdrowy wygląd dzięki temu, że pieluszka jest przewiewna, miękka i okryta pomagającym łagodzić podrażnienia ekstraktem z aloesu. Sprzedawane w paczkach po 46 sztuk.

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Extra soft 4 MAXI 46 szt.

Polecam. Szkoda ze boxy sa trudno dostepne
Dużo gorsze o pieluch Dada Premium.
To moje trzecie dziecko i wcześniej nie używałam pieluszek DADA. Za to teraz jestem z nich bardzo zadowolona. Wcześniej używałam markowych i oboje dzieci uczulały. Używam także chusteczek dada. Dla mnie najlepsze.
Niestety nie sa tak dobre jak premium...
Najlepsze pieluszki na świecie. Mój synek ma bardzo wrażliwą skórę na pupie i jedynie pieluszki Dada sprawdziły się w 100% , nie ma przykrych zaczerwień, ran, odparzeń . Używamy pieluszek Dada od pierwszego miesiąca życia i jestem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona tym produktem. Dodam tylko że w tych pieluszkach mój synek bez problemu przesypia całą noc, nic nie przecieka, brzydko nie pachnie i pupa po całej nocy nie jest brzydko zaczerwieniona a to po naszych przejściach z pieluszkami innych firm jest dużym sukcesem :) Mama i synek śpią spokojnie :)