Wypróbuj jedyne pieluszki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Pure Care 1 NEWBORN 23 szt. / 2‑5 kg
12345
średnia ocen: 4.7 z 132 głosów

Dada Pure Care 1 Newborn 23 szt.cena
logo epozytywna
certyfikat

Nowe pieluszki Dada Pure Care Newborn zaprojektowane są z myślą o dzieciach o wadze od 2 do 5 kg.

Dada Pure Care to pieluszki, które powstały z troski o bezpieczeństwo Twojego maluszka i środowiska. Połączenie materiałów naturalnego pochodzenia, m.in. organicznej bawełny i celulozy bielonej bez chloru, z najnowocześniejszą technologią sprawia, że nasze pieluszki zapewniają niezawodną ochronę i są idealne dla delikatnej skóry dziecka już od pierwszych dni życia.

Powłoczka wewnętrzna pieluszki stworzona jest w 100% z materiałów pochodzenia roślinnego, jest miękka, oddychająca i delikatna dla skóry maluszka. Wolne od balsamów, naturalnego lateksu oraz kompozycji zapachowych dla naturalnej ochrony skóry Twojego maluszka. Zastosowanie unikalnych technologii SeconDry i Quick Liquid attraction pozwala na natychmiastowe i równomierne wchłanianie wilgoci, a technologia LongLasting Wetlock gwarantuje długotrwałą chłonność, pozwalając utrzymać skórę dziecka w suchości i chroniąc przed podrażnieniami. Identyfikator wilgotności podpowie Ci, kiedy należy zmienić pieluszkę. W rozmiarze Newborn zastosowane zostało dodatkowe wewnętrzne wycięcie na pępuszek, by pieluszka go nie podrażniała.

Jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne dla Dada Pure Care zostały potwierdzone licznymi certyfikatami, m.in. Dermatest, Allergy Certified, EU Ecolabel. Nowe pieluszki Dada Pure Care 1 Newborn sprzedawane są w paczce po 23 sztuki w sklepach sieci Biedronka.

*Źródło: Ontex za GfK Polonia, Panel Gospodarstw Domowych, Kategoria: Pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci; Grupa Populacyjna: Gospodarstwa kupujące kategorię; Rynek: Total Poland; Fakt: częstotliwość; Produkt: Marka Dada; Okres: MAT 06 2021

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Pure Care 1 NEWBORN 23 szt.

Bardzo długo wytrzymują, nie przeciekają. Są sztywne ale jednak w pełni naturalne. Złote dady które używaliśmy zmienialiśmy 2 razy częściej nie że białe ponieważ złote bardzo szybko pęczniały i przeciekały. Nie podrażniają.
Idealny pieluchy
chłonne i delikatne, polecam
Idealnie się dopasowują
Chłonne, nie przeciekają