Wypróbuj jedyne pieluszki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Pure Care 4 MAXI 33 szt. / 7‑16 kg
12345
średnia ocen: 4.8 z 126 głosów

Cena
logo epozytywna
certyfikat

Nowe pieluszki Dada Pure Care Maxi zaprojektowane są z myślą o dzieciach o wadze od 7 do 16 kg.

Dada Pure Care to pieluszki, które powstały z troski o bezpieczeństwo Twojego maluszka i środowiska. Połączenie materiałów naturalnego pochodzenia, m.in. organicznej bawełny i celulozy bielonej bez chloru, z najnowocześniejszą technologią sprawia, że nasze pieluszki zapewniają niezawodną ochronę i są idealne dla delikatnej skóry dziecka już od pierwszych dni życia.

Powłoczka wewnętrzna pieluszki stworzona jest w 100% z materiałów pochodzenia roślinnego, jest miękka, oddychająca i delikatna dla skóry maluszka. Wolne od balsamów, naturalnego lateksu oraz kompozycji zapachowych dla naturalnej ochrony skóry Twojego maluszka. Zastosowanie unikalnych technologii SeconDry i Quick Liquid attraction pozwala na natychmiastowe i równomierne wchłanianie wilgoci, a technologia LongLasting Wetlock gwarantuje długotrwałą chłonność, pozwalając utrzymać skórę dziecka w suchości i chroniąc przed podrażnieniami. Identyfikator wilgotności podpowie Ci, kiedy należy zmienić pieluszkę.

Jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne dla Dada Pure Care zostały potwierdzone licznymi certyfikatami, m.in. Dermatest, Allergy Certified, EU Ecolabel. Nowe pieluszki Dada Pure Care 4 Maxi sprzedawane są w paczce po 33 sztuki w sklepach sieci Biedronka.

*Źródło: Ontex za GfK Polonia, Panel Gospodarstw Domowych, Kategoria: Pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci; Grupa Populacyjna: Gospodarstwa kupujące kategorię; Rynek: Total Poland; Fakt: częstotliwość; Produkt: Marka Dada; Okres: MAT 06 2021

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Pure Care 4 MAXI 33 szt.

Dada Pure Care 4 Maxi są super chłonne, nie podrażniają skóry :)świetne
Дуже хороші підгузки
super plenky ,velmi dobré
Używamy ich wyłącznie, ale przydałyby sie też ekologiczne pantsy
Jestem zadowolona z pieluszek Dada są bardzo wygodne dla mojego dziecka