Wypróbuj jedyne pieluszki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Pure Care 4 MAXI 33 szt. / 7‑16 kg
12345
średnia ocen: 4.7 z 97 głosów

Cena certyfikat
Nowe pieluszki Dada Pure Care Maxi zaprojektowane są z myślą o dzieciach o wadze od 7 do 16 kg.
Dada Pure Care to pieluszki, które powstały z troski o bezpieczeństwo Twojego maluszka i środowiska. Połączenie materiałów naturalnego pochodzenia, m.in. organicznej bawełny i celulozy bielonej bez chloru, z najnowocześniejszą technologią sprawia, że nasze pieluszki zapewniają niezawodną ochronę i są idealne dla delikatnej skóry dziecka już od pierwszych dni życia.
Powłoczka wewnętrzna pieluszki stworzona jest w 100% z materiałów pochodzenia roślinnego, jest miękka, oddychająca i delikatna dla skóry maluszka. Wolne od balsamów, naturalnego lateksu oraz kompozycji zapachowych dla naturalnej ochrony skóry Twojego maluszka. Zastosowanie unikalnych technologii SeconDry i Quick Liquid attraction pozwala na natychmiastowe i równomierne wchłanianie wilgoci, a technologia LongLasting Wetlock gwarantuje długotrwałą chłonność, pozwalając utrzymać skórę dziecka w suchości i chroniąc przed podrażnieniami. Identyfikator wilgotności podpowie Ci, kiedy należy zmienić pieluszkę.
Jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne dla Dada Pure Care zostały potwierdzone licznymi certyfikatami, m.in. Dermatest, Allergy Certified, EU Ecolabel.
Nowe pieluszki Dada Pure Care 4 Maxi sprzedawane są w paczce po 33 sztuki w sklepach sieci Biedronka.

*Źródło: Ontex za GfK Polonia, Panel Gospodarstw Domowych, Kategoria: Pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci; Grupa Populacyjna: Gospodarstwa kupujące kategorię; Rynek: Total Poland; Fakt: częstotliwość; Produkt: Marka Dada; Okres: MAT 06 2021

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Pure Care 4 MAXI 33 szt.

Jestem zadowolona z pieluszek Dada są bardzo wygodne dla mojego dziecka
Są super i nie przepuszczają po całej nocy
Jak dla nas super. Noc spokojnie dziecko przesypia. Nic nie przesiąka, nic się nie ulewa wiec nie ma co narzekać. Jedynie do czego można się doczepić to bardzo mała dostępność.
Dla nas idealne!
Przeciekają, nigdy nie zdarzyło nam się to z dada extra care