Wypróbuj jedyne pieluszki stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka

Dada Pure Care 3 MIDI 40 szt. / 4‑9 kg
12345
średnia ocen: 4.9 z 67 głosów

Dada Pure Care 3 Midi 40 szt.Cena certyfikat
Nowe pieluszki Dada Pure Care Midi zaprojektowane są z myślą o dzieciach o wadze od 4 do 9 kg.
Dada Pure Care to pieluszki, które powstały z troski o bezpieczeństwo Twojego maluszka i środowiska. Połączenie materiałów naturalnego pochodzenia, m.in. organicznej bawełny i celulozy bielonej bez chloru, z najnowocześniejszą technologią sprawia, że nasze pieluszki zapewniają niezawodną ochronę i są idealne dla delikatnej skóry dziecka już od pierwszych dni życia.
Powłoczka wewnętrzna pieluszki stworzona jest w 100% z materiałów pochodzenia roślinnego, jest miękka, oddychająca i delikatna dla skóry maluszka. Wolne od balsamów, naturalnego lateksu oraz kompozycji zapachowych dla naturalnej ochrony skóry Twojego maluszka. Zastosowanie unikalnych technologii SeconDry i Quick Liquid attraction pozwala na natychmiastowe i równomierne wchłanianie wilgoci, a technologia LongLasting Wetlock gwarantuje długotrwałą chłonność, pozwalając utrzymać skórę dziecka w suchości i chroniąc przed podrażnieniami. Identyfikator wilgotności podpowie Ci, kiedy należy zmienić pieluszkę.
Jakość, bezpieczeństwo i troska o środowisko naturalne dla Dada Pure Care zostały potwierdzone licznymi certyfikatami, m.in. Dermatest, Allergy Certified, EU Ecolabel.
Nowe pieluszki Dada Pure Care 3 Midi sprzedawane są w paczce po 40 sztuk w sklepach sieci Biedronka.

*Źródło: Ontex za GfK Polonia, Panel Gospodarstw Domowych, Kategoria: Pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci; Grupa Populacyjna: Gospodarstwa kupujące kategorię; Rynek: Total Poland; Fakt: częstotliwość; Produkt: Marka Dada; Okres: MAT 06 2021

Wasze Dziecko korzysta z naszych pieluszek? Oceńcie je!

Oceń produkt:

Wasze opinie o Dada Pure Care 3 MIDI 40 szt.

Super
Minimalistyczne i dobrze bo w pieluszce nie chodzi o to żeby miała super grafiki tylko, żeby chłonęła co potrzeba. Ogólnie ok, porównywalne do innych. Będę używać i tych ,i pieluch konkurencji bo jak jedne tak i drugie są w porządku
Bardzo przyjemne w dotyku, superchłonne